Voleybol maçındaki sevincinde göğsü açılmıştı: Nazlıcan İrem Köroğlu konuştu

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın ABD ile karşılaştığı maçta yaşadığı sevinç gösterisi sırasında göğsü açılan ve gündem olan Nazlıcan İrem Köroğlu, yaşananları anlattı. Kameraların o esnada kendisini çektiğini fark etmediğini belirten Köroğlu, "Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum" ifadelerini kullandı.

Sinan Turp

Oluşturma: 11.06.2024 12:43

Güncelleme: 11.06.2024 12:43

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 3 Haziran'da ABD'ye karşı muhteşem bir geri dönüşle 3-2 kazandığı mücadelede büyük coşkuya neden olmuştu. Milli takımın aldığı her sayıyı büyük bir coşkuyla kutlayan seyirciler arasında bulunan Nazlıcan İrem Köroğlu'nun zıplarken göğsünün açılması ise sosyal medyada kısa süre içinde gündem oldu.

"BÖYLE BİR DRAMAYA GEREK YOKTU"

Yaşamını ABD'de sürdüren Nazlıcan İrem Köroğlu, görüntülerinin gündem olmasıyla ilgili konuştu; "Kameralar nedense beni çekmiş ama beni çektiklerinin asla ama asla farkında değildim. Sadece bir kere gördüm, o anda da video çekiyordum. Annem bana defalarca 'Kızım seni çekiyorlar' diye mesaj atmış. İçeride internet çekmiyordu. O yüzden görmemişim hiçbir mesajı."

Nazlıcan İrem Köroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü; "Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum. Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu. Çok da güzel videolarım var aslında. İki dakika önce gözümü kaşımamı dert ediyordum. Gerek yokmuş ama yapacak bir şey de yok."

EŞİ DE KONUŞTU

Nazlıcan İrem Köroğlu'nun eşi Cristian Crespo ise şunları söyledi: Türkiye'de herkes onun çok mutlu ve heyecan olması hakkında konuşuyor. Bir sürü yorum alıyor.

Cristian Crespo, eşinin "Bu konu hakkındaki düşüncelerin ne?" sorusuna da şöyle yanıt verdi: Evet, iyiydi. Yani, sporla ilgili mutluydun. Ne kadar sevdiğini gösterdin. Türkiye harikaydı. Naz ortama enerji getiriyor. Ben ilişkimizde daha çok sakin olanım, o ise çılgın.

Gözden Kaçmasın