Popo büyütme ameliyatı olan Danla Biliç'ten korkutan açıklama: Teni topu yutmuş gibi

Makyaj videolarıyla ünlenen Danla Biliç, "Sadece güzel bir popom olsun istemiştim" diyerek bıçak altına yattı. Ünlü isim popo büyütme ameliyatı sonrası takipçilerini korkutan açıklamalarda bulundu.

Meltem Kaya Sapmaz

Oluşturma: 07.06.2024 11:13

Güncelleme: 07.06.2024 11:13

Birçok estetik operasyon geçiren Danla Biliç, kendisi gibi estetik operasyon yapmak isteyen takipçilerini uyardı. Burun ve çene ameliyatı geçiren ünlü isim düzenli dudak dolgusu, botoks gibi işlemleri ihmal etmediğini daha önce belirtirken, bu kez popo estetiği hakkında konuştu.

3 KEZ POPO AMELİYATI OLDU

Tüp mide ameliyatı geçirdiği dönemde zayıflama adımlarını da takipçileriyle paylaşan güzel fenomen, "hep güzel şeyleri önercek değilim" diyerek özellikle popo bölgesine uygulanan aquafilling dolgu işleminin vücudunda oluşturduğu komplikasyonlardan bahsetti.

Yaptırdığı dolgu işlemiyle poposunu büyüttüğünü açıklayan Bilic, geçtiğimiz günlerde aquafilling nedeniyle 3. kez ameliyat geçirdiğini söylemişti. Geçirdiği ameliyattan sonra sevenlerine işlemlerle ilgili uyarılarda bulundu.

YALVARIYORUM YAPTIRMAYIN

Takipçilerini özellikle uyaran isim açıklamasında "Yalvarıyorum yaptırmayın, o öyle bir madde ki enfekte olabiliyorsunuz. Ben iki sene önce enfekte oldum, bir ayım hastanede geçti. Dolgu asla ermiyor, popoya ve memeye yapılan dolgu vücudunda hakimiyet elde edip her yerine dağılıyor. Benim kaburgama kadar çıkmıştı, diz kapağıma kadar inmişti." ifadelerine yer verdi.

TENİS TOPU YUTMUŞ GİBİ GÖRÜNÜYORSUNUZ

Ünlü fenomen sözlerine "Bazen öyle bir yerde toplanıyor ki tenis topu yutmuş gibi gözüküyorsunuz. İğrenç, rezalet bir şey. Kiminle konuştuysam aynı şeyi yaşamış" şeklinde devam etti. Başarılı estetiklerinden yıllar içince övgü ile bahseden ismin bu uyarısı çok tartışıldı.

'SADECE GÜZEL BİR POPOM OLSUN İSTEMİŞTİM'

Kendisini influencer'ların annesi olarak da gören isim 'Vücudunuza lütfen böyle bir şey yapmayın ben tamamen cehaletime yenilip, koşa koşa gidip güzel bir popom olsun istemiştim ve 3 senedir kurtulmak için uğraşıyorum.' dedi.

Gözden Kaçmasın