Motosiklet sürücüsü bıçakla tehdit edilmişti! Emniyetten açıklama

Ümraniye'de bir motosiklet sürücüsünü 'Seni ikiye bölerim' diyerek tehdit eden iki şehir eşkıyası gözaltına alındı.

Meltem Kaya Sapmaz

Oluşturma: 11.06.2024 11:02

Güncelleme: 11.06.2024 12:23

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; sosyal medya platformlarında “Motosiklet sürücüsü bıçakla tehdit edildi” başlığıyla yer alan konu ile ilgili olarak; çalışma başlatıldı. Gözaltına alınan 2 kişiden biri serbest diğeri ise adli makamlara sevk edildi.

POLİS İKİ KİŞİYİ YAKALADI

Olay 9 Haziran saat 14.30 sıralarında Ümraniye ilçesi Cemil mahallesi Alemdağ caddesi üzerinde meydana geldi. Bir motosiklet sürücüsü ve yolcusunun iki kişi tarafından bıçakla tehdit edildiğinin belirlenmesi üzerine, şüphelilerine yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı. Çalışmalar kapsamında; E.B. Z.Ş. isimli kişileri tehdit ettiği belirlenen ve araç plaka bilgilerinden tespit edilen, K.K. ve E.Ç. isimli kişiler yakalandı.

KAVGA YOL VERMEDEN ÇIKTI

Olayın yol verme sebebiyle gerçekleştiği, şüphelilerin araçlarından inerek E.B. ve Z.Ş. isimli kişileri tehdit ettiği belirlendi. Konu ile ilgili yakalanan E.Ç. isimli kişi hakkında yapılan adli işlemlerin tamamlanmasının ardından dosyası ikmalen olmak üzere serbest bırakılmış, K.K. isimli kişi ise 11.06.2024 tarihinde “Tehdit” ve “Hakaret” suçlarından adli makamlara sevk edildi.

Gözden Kaçmasın