Mehmet Ali Erbil, yeni yarışmasıyla ekranlara dönüyor! Mehmet Ali Erbil’in yeni programının adı ne, ne zaman başlayacak?

Uzun süredir televizyon ekranlarında görünmeyen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, izleyicilerine büyük bir müjde verdi. "Yeni değil, geri geldi" diyerek yıllar sonra ekrana döndüğünü duyuran Erbil, yeni yarışma programının fragmanında kendisiyle özdeşleşen "Parmaktan sonra" esprisini yaptı. Mehmet Ali Erbil’in yeni programının adı ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. İşte Mehmet Ali Erbil’in yeni yarışma programına ilişkin merak edilenler…

Elif Büşra Cebeci

Oluşturma: 08.06.2024 02:02

Güncelleme: 08.06.2024 02:02

Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in üstleneceği Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışma programının fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen sunucusu, enerjisi ve mizahıyla unutulmaz bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. İzleyiciler, Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla ekran başına gelecek programın adını ve yayın tarihini merak ediyorlar. İşte Mehmet Ali Erbil yeni yarışma programı yayın tarihi hakkında detaylar…

MEHMET ALİ ERBİL EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR!

Kanal D, geçtiğimiz günlerde yayınladığı gizemli bir fragmanla izleyicilerin dikkatini çekti. Tiyatro perdesinin arasından sadece bir parmağın göründüğü bu fragman, büyük merak uyandırdı. Yeni yayınlanan fragmanda ise bu parmağın sahibi belli oldu: Ekranların sevilen ismi Mehmet Ali Erbil, yeni bir projeyle ekranlara geri dönüyor.

MEHMET ALİ ERBİL’İN YENİ PROGRAMI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Mehmet Ali Erbil, kendisiyle özdeşleşen "Parmaktan sonra" esprisini yaparak tanıtımda yer aldı. Erbil, yeni yarışmasının tanıtımında şunları söyledi: "Parmağın sahibi geldi. Duyduk ki herkes parmağı tartışıyormuş. Size hiç yakıştıramadım. Bu parmağın gerçek sahibi Mehmet Ali Bey'den başkası olabilir mi? Tabii bunda da benim parmağım var. Yeni değil, geri geldi. Coşmak için, eğlenmek için, gani gani vermek için... Ne zaman mı? Parmaktan sonra... Bağcılar'da giderken sağda, dönerken solda... Parmağı takip edin."

Daha önce yıllarca Çarkıfelek programını başarıyla sunan Mehmet Ali Erbil'in, bu sefer de 90'lı yıllarda Güner Ümit ile hafızalara kazınan Turnike yarışma programını sunacağı konuşuluyor. İzleyiciler, Mehmet Ali Erbil’in enerjisi ve esprileriyle dolu yeni projesini büyük bir heyecanla bekliyor.

Gözden Kaçmasın