Kızlarına cinsel tacizde bulunup bir de utanmadan Müge Anlı'da aramış! İğrenç gerçekler ortaya çıktı

Müge Anlı'da yaşanan olay hem ekran başındakileri hem de stüdyodakiler çıldırttı. İki kızını aramak isteyen iğrenç baba, meğer kızlarına cinsel tacizde bulunmuş. Videoları izleyince çıldıran Müge Anlı, "Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam" diye tepki gösterdi.

Meltem Kaya Sapmaz

Oluşturma: 31.05.2024 11:47

Güncelleme: 31.05.2024 11:53

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, kızlarını arayan babanın iğrenç tacizi ortaya çıktı. Stüdyodakiler şaşkına dönerken Müge Anlı, telefon ile bağlantı kurduğu Selahattin isimli kişiye, 'Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam. Allah seni şaşırttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için nasıl stüdyoma geldin! Ahlaksız, Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde' diye bağırdı.

"HEPİNİZİ KARIM YAPACAĞIM"

Müge Anlı'da geçtiğimiz günlerde "Kızım ve arkadaşı kaçmak için öğünlerime ilaç attı" diye bir iddia ile Selahattin adlı bir adam programa katılmıştı. Adam kayıp kızları aradığını söylemişti. Programda F.T.B. ve B.D adlı kızları arayan Selahattin ile ilgili bugün korkunç sırlar anlatıldı. Adamın, genç kızlara ve yanındakilere "Hepinizi karım yapacağım" dediği ve üvey kızlarına yıllardır tecavüz ettiği ortaya çıktı. Yıllardır istismara uğrayan genç kızlar Müge Anlı'ya Selahattin adlı şahsın onlara tecavüz ettiği videoları teslim etti. Görüntüleri izleyen Müge Anlı ve izleyenler şoke oldu.

ŞİKAYET ETMİŞLER AMA...

Müge Anlı, kızların yıllardır tecavüze uğradığını, polise şikayet ettiklerini ancak bir çözüm bulunamadığını açıkladı. Yetkililere seslenen Müge Anlı, kızların bir an önce güvenli bir ortama alınmasını ve adam hakkında gerekli cezanın uygulanmasını dedi.

İZLEYENLERİ ÇİLEDEN ÇIKARDI

14 yaşından beri üvey baba tarafından tecavüze uğrayan kızların annesinin kızlarını savunmaması ve olayları bildiği halde hiçbir şey yapmaması izleyenleri çileden çıkardı.

MÜGE ANLI KENDİNİ TUTAMADI: SEN UTANMADAN NASIL BENİM STÜDYOMA GELDİN!

Selahattin isimli şahsa, 'Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam. Allah seni şaşırttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için nasıl stüdyoma geldin! Ahlaksız, Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde' diye bağırdı.

Gözden Kaçmasın