KABİNE TOPLANTISI SAAT KAÇTA (HAZİRAN 2024)? İkramiye, bayram… Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak?

Kabine Toplantısı saat kaçta (Haziran 2024)? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında düzenlenen Kabine Toplantısı emekli vatandaşlar ile Kurban Bayramı tatili planlayanların gündeminde. Şehir dışı planları yapan ya da emeklilik maaşı ile ikramiyesine bir an önce kavuşmak isteyenler konuyu araştırıyor. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak?

Mücahit Dere

Oluşturma: 04.06.2024 09:55

Güncelleme: 04.06.2024 09:55

Kabine Toplantısı saat kaçta (Haziran 2024)? Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? soruları araştırılıyor. Özellikle Kurban Bayramı’nı şehir dışında geçirmek isteyenler hızlıca planlar hazırlamaya başladı. Otellerdeki doluluk oranları artarken vatandaşların merak ettiği bir konu da var ki Kabine Toplantısı’ndan 9 günlük tatile onay çıkacak mı? Milyonlarca vatandaş planlarını bu konu üzerine yaparken emekliler de maaş ve ikramiye alacağı tarihi merak ediyor. İşte detaylar…

KABİNE TOPLANTISI SAAT KAÇTA (HAZİRAN 2024)?

Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 4 Haziran Salı günü saat 15:00’da başlayacak.

Düzenlenmesi planlanan Kabine Toplantısı’na Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlık edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabinenin göreve başlamasının birinci yıl dönümü olduğunu belirterek, bugünkü Kabine Toplantısı'nda son bir yılda Türkiye'ye kazandırdıkları hizmetleri özetin özeti şeklinde milletle paylaşacaklarını söyledi.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN YAPILACAK?

Kabine Toplantısı saat 15:00’te başlayacak. Toplantı kapsamında AK Parti iktidarının faaliyetlerinin özeti paylaşılacak. Öte yandan emekli maaşları ile ikramiyelerine ilişkin bilgi paylaşılması da beklentiler arasında.

Ayrıca Kurban Bayramı tatili planlayanların da yakından takip ettiği Kabine Toplantısı’nda 9 gün kararı da çıkacak.

Gözden Kaçmasın