Juventus ve Milan da istiyordu! Galatasaray'dan transfer bombası

Trendyol Süper Lig'de 2023-24 sezonunu şampiyonlukla taçlandıran Galatasaray, yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı. Kadrosunu güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı ekip, Okan Buruk'un isteği doğrultusunda Juventus ve Milan'ın da peşinde olduğu genç yıldız için harekete geçti. İşte detaylar...

Sinan Turp

Oluşturma: 03.06.2024 11:42

Güncelleme: 03.06.2024 11:42

Süper Lig'de iki kez üst üste şampiyon olan Galatasaray, transfer çalışmalarına hızlı başladı. Kadroda omurgayı korumayı amaçlayan Okan Buruk, belli mevkileri daha da güçlendirmek istiyor.

Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur'un ayrılık kararı almasıyla birlikte İbrahim Hatipoğlu ve Maruf Güneş, futbolda ipleri ele alırken transfer görüşmelerini futbol direktörü Cenk Ergün'ün devralacağı öğrenildi.

Yeni yönetimin ilk toplantısının ardından transfer zirvesi gerçekleşirken sarı-kırmızılılarda sezon boyunca hazırlanan liste doğrultusunda düğmeye basıldı.

BERKAY YILMAZ İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ

Okan Buruk, Derrick Köhn dışında kadroda bir sol bek daha olması yönünde rapor sunarken Galatasaray, devre arasında da gündeme gelen Berkay Yılmaz için temaslara başladı.

JUVENTUS VE MİLAN DA PEŞİNDE

Serie A devlerinden Milan dışında Juventus'un da istediği genç futbolcu için girişimlerde bulunan sarı-kırmızılıların ilerleyen günlerde bu transfer için yaptığı görüşmeleri hızlandırması bekleniyor.

Gözden Kaçmasın