İstanbul'da alacak verecek meselesi kanlı bitti! Silahlı saldırganın üzerine atladı

İstanbul'un göbeğinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışmada bir kişi silahla yaralandı. Saldırgan, yaraladığı kişinin başında beklerken başka bir kişi tarafından etkisiz hale getirildi. Olay anı cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Mehmet Bayar

Oluşturma: 11.06.2024 11:06

Güncelleme: 11.06.2024 11:17

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde iddiaya göre aralarında alacak verecek meselesi olan şüpheli, 1 kişiyi silahla yaraladı. Şüpheli bir süre silahla yaraladığı esnafın başında bekledi. Saldırgan başka bir kişİnin üzerine atlaması sonucu etkisiz hale getirildi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Olay, Atatürk Mahallesi 4. sokak'ta dün saat 19.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre şüpheli ayakkabı dükkanı işleten Z.A ile alacak verecek meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma giderek büyüdü. Saldırgan Z.A.'yı yanında getirdiği silahla yaraladı.

YARALADIĞI KİŞİNİN BAŞINDA BEKLEDİ

Dükkan sahibi silahlı saldırı sonucu yere düştü. Silahlı saldırgan yaraladığı dükkan sahibinin bir süre başına bekledi. O sırada aynı sokakta esnaf olduğu öğrenilen başka bir kişi, üzerine atladığı silahlı saldırganı etkisiz hale getirdi. Çevrede toplanan kalabalık olayın ardından silahlı saldırganı darbettii. Olay anı cep telefonu kameralarına yansıdı. Yaralanan esnaf hastaneye kaldırılırken silahlı saldırgan polis ekiplerine teslim edildi.

Gözden Kaçmasın