İrem Derici'den aşk itirafı: Beğendiğim erkeği gider alırım

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen İrem Derici, son dönemlerde yalnızlıktan yana dert yanıyor. Yeni bir aşka yelken açıp açmayacağı merak konusu olan İrem Derici, "Bir erkeği beğenirsem büyük yürürüm, depar atarım. Bugüne kadar hayatıma giren insanların yüzde 90'ına ben yürüdüm. Gider alırım. Hiç de gocunmam" dedi.

Sinan Turp

Oluşturma: 08.06.2024 17:59

Güncelleme: 08.06.2024 17:59

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Ekol Magazin mikrofonlarına çok samimi açıklamalarda bulundu. Aşk hayatıyla ilgili dikkat çeken mesajlar veren Derici, yine çok konuşulacak sözler sarf etti.

"ÜÇ GÜN SONRA DUDAK DUDAĞA..."

Aşk konusunda tutarsız olduğunu ima eden ünlü şarkıcı, "Başlarım erkolara, erkolar kapatılsın. 'Uzun bir süre yanımda bir erko göremeyeceksiniz' deyip üç gün sonra biriyle dudak dudağa görürsünüz. Yaparım bu arada. Hiç bir şeyin garantisini vermiyorum. Ne güzel işte heyecanım var hala" dedi.

Aşka küsmediğini dile getiren İrem Derici, DM kutusunun açık olduğunu söyleyerek izleyenleri güldürdü.

Sahneye çıktığında binlerce kişinin alkışladığını ancak eve gittiğinde kafasını dayayacak bir omuz aradığını kaydeden İrem Derici, çocuk hasretiyle ilgili soruya da şöyle yanıt verdi:

"Hiç kimse manyak değil. Benimle evlenmek istediğini sanmıyorum. Hiçbir çocuk hasretim falan yok. Köpeğimi asistanıma vermek zorunda kaldım, tüye alerjim olduğu için. Zaten 37 oldum. Yumurtalıklar da sana bay bay diyor."

Gözden Kaçmasın