Gerçek hayattan ayırmak neredeyse imkansız: Call of Duty Black Ops 6’dan resmi fragman geldi

Microsoft, Xbox konsollarını tanıttığı Xbox Showcase etkinliğinde geceye damga vurdu. Yeni Xbox Series konsollarını tanıtan şirket, merakla beklenen Call of Duty Black Ops 6 için resmi fragmanı yayınladı.

Okan Güleş

Oluşturma: 10.06.2024 11:42

Güncelleme: 10.06.2024 12:08

Oyun dünyası bu hafta oldukça hareketli geçti. Microsoft, Xbox Showcase etkinliğini düzenledi ve yepyeni Xbox konsollarını tanıttı.

Etkinlik sadece konsollardan ibaret olmadı. Microsoft aynı zamanda merakla beklenen Call of Duty Black Ops 6’nın fragmanını da resmi olarak yayınladı. Gerçekten ayırt edilemez sahneleriyle ön plana çıkan oyun, bekleyenlerini bir kez daha heyecanlandırdı. Daha önce Activision’u satın alarak tarihe geçen Microsoft, bu kez sahibi olduğu Activison tarafından geliştirilen Call of Duty Black Ops 6’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

OYUN DÜNYASI CALL OF DUTY BLACK OPS 6 İLE ÇALKALANACAK

Xbox Showcase etkinliğinde Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen Call of Duty Black Ops 6 için yeni fragman yayınlandı.

Fragmandan da anlaşılacağı üzere Black Ops 6, 90’lı yıllarda geçecek ve ABD’nin dönemdeki çatışmalarını merkeze alacak. Raven Software tarafından geliştirilen hikâye modu, Black Ops Cold War ve Black Ops 2 yapımlarının hikayesini birleştirecek.

Öte yandan Treyarch, Black Ops 6 için “Omnimovement” adlı yeni oynanış mekaniğini de fragmanda kullandı. Black Ops 6’da oyuncular, oldukça akışkan koşma, kayma ve dalış hareketlerine destek verecek. Yapım, çıkışında 16 farklı multiplayer haritaya sahip olacak. Xbox’ın Game Pass sistemine eklenecek olan Black Ops 6, 25 Ekim’de PS4, PS5, PC, Xbox One ve Xbox Series konsolları için sunulacak.

Gözden Kaçmasın