GADDAR FİNAL İPTAL Mİ? Ekranların sevilen dizisiydi! Gaddar neden final yapıyor (7 Haziran 2024)?

Gaddar final iptal mi? Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden Gaddar veda kararı aldı. Reyting rekortmeni dizilerin arasında yer alan Gaddar, kaliteli oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dikkati çekiyor. 20 bölüm boyunca başarılara imza atan ve kendini sevdiren Gaddar final kararı aldı. Gaddar neden final yapıyor (7 Haziran 2024)?

Mücahit Dere

Oluşturma: 07.06.2024 11:45

Güncelleme: 07.06.2024 11:45

Gaddar final iptal mi? Gaddar neden final yapıyor (7 Haziran 2024)? soruları Cuma akşamına damga vurdu. Kısa sürede milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan dizinin final kararı hayranlarını çok üzdü. Fakat bir umut final kararı iptal olur beklentisi de çok yüksek. Böylece kullanıcılar umutla araştırma yapmaya devam ediyor.

GADDAR FİNAL İPTAL Mİ?

Hayır. Gaddar dizisi final kararı iptal değil. Çok sayıda seyircisi bulunmasına rağmen dizi final yapma kararından vazgeçmedi. Gaddar, Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 19 Ocak 2024 tarihinde yayımlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Hürer Ebeoğlu'nun kaleme aldığı bir dizidir. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı başrollerinde bir araya getiren diziye, geçtiğimiz haftalarda İbrahim Çelikkol’un da konuk oyuncu olarak renk katmıştı.

GADDAR NEDEN FİNAL YAPIYOR (7 HAZİRAN 2024)?

Ancak Gaddar dizisi reytinglerde istenilen başarıyı gösteremeyince 7 Haziran akşamı 20. bölümüyle ekrana veda etme kararı aldı. Dizinin final yapmasındaki tek sebep reyting rakamları. Ciddi izlenme kitlesine sahip olan Gaddar izleyenler de büyük etki bıraksa da takipçi listesine alamadığı izleyici kitlesiyle buluşamadı ve final kararı aldı.

GADDAR OYUNCULARI KİM?

Gaddar dizisi yayınlanan ilk sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Final öncesi izleyiciler Gaddar dizisinin oyuncu kadrosunu da araştırmaya başladı. İşte Gaddar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler;

Çağatay Ulusoy Dağhan Yalçın - Gaddar karakterini oynuyor. 

Sümeyye Aydoğan - Aydan Güneş karakterini oynuyor. 

Onur Saylak - Müdür Kerem karakterini oynuyor. 

Erdal Özyağcılar - Ekber Baltacı / Ekber Baba karakterini oynuyor. 

Alper Çankaya - Enver Baltacı karakterini oynuyor. 

Buse Meral - Leyla Yıldız karakterini oynuyor. 

Itır Esen - Yağmur Yalçın karakterini oynuyor. 

Fatih Berk Şahin - Rüzgar Yalçın karakterini oynuyor. 

Laçin Ceylan - Fatma Yalçın karakterini oynuyor. 

Uğur Yıldıran - Kurt karakterini oynuyor. 

Aytek Şayan - Gürkan Kaygılı karakterini oynuyor. 

Umutcan Ütebay - Mesut / Dandun Mesut karakterini oynuyor. 

Neslihan Yeldan - Oya Güneş karakterini oynuyor. 

Deniz Özerman - Fikriye karakterini oynuyor. 

Afra Karagöz - Nilüfer karakterini oynuyor. 

Gözden Kaçmasın