Fenerbahçe yenilgisi sonrası Terim'in kızından Ali Koç'a olay gönderme

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç totemini bozarak basketbol maçına gitti. Anadolu Efes, Fenerbahçe'yi 82-81 yenerek final serisini bir maç daha uzattı. Maç sonrası Fatih Terim'in kızı Merve Terim, Ali Koç'a olay bir göndermede bulundu.

Meltem Kaya Sapmaz

Oluşturma: 11.06.2024 08:42

Güncelleme: 11.06.2024 08:45

Fenerbahçe, Anadolu Efes karşısında 82-81'lik skorla yenildi. Shane Larkin'in son saniye basketinin ardından Terim ailesinden yapılan gönderme sosyal medyada gündem oldu. Merve Terim, maçın skorunu Ali Koç'un son G.Saray derbisinden sonra soyunma odasında yaptığı konuşmayı bu kez Fenerbahçe için uyarladı

BÜYÜK PARTİYİ BOZDUNUZ

Fatih Terim'in kızı Merve Terim, Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasında oynanan ve Efes'in son saniye basketiyle 82-81 kazandığı maç sonrası Fenerbahçe'ye göndermede bulundu. Merve Terim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Arkadaşlar neyi başardığınızı anlamıyorsunuz. Büyük partiyi bozdunuz." ifadelerini kullandı. Bu sözler, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Galatasaray'a karşı alınan galibiyet sonrası yaptığı konuşmaya gönderme olarak yorumlandı.

Ali Koç, Süper Lig'in 37. haftasında Galatasaray'ı 1-0 yendikleri maçın ardından soyunma odasında yaptığı konuşmada, "Beyler ne başardığınızı anlayın. Büyük partiyi dağıttınız. Yenilmezlik serilerini mahvettiniz. Sanatçılar gidiyor. Hazırladıkları podyumu kuramayacaklar. Sizinle gurur duyuyorum" demişti.

Merve Terim'in paylaşımı, Anadolu Efes'in Fenerbahçe'ye karşı aldığı galibiyetin ardından bu sözleri hatırlatarak Ali Koç'a gönderme yapması olarak sosyal medyada dikkat çekti ve gündem oldu.

Gözden Kaçmasın