Ali Koç seçim günü fenalaştı! Ekol TV muhabiri o anları anlattı

Fenerbahçe Spor Kulübü seçim yarışında Ali Koç ve Aziz Yıldırım karşı karşıya geldi. Sonucu merakla beklenen seçimi ise Ali Koç kazandı. Seçim yarışında yaşananları Ekol TV Spor Muhabiri Sezgin Gelmez anlattı. Gelmez seçim gününde Ali Koç'un sıcaktan fenalaştığını söyledi.

Mehmet Bayar

Oluşturma: 10.06.2024 16:00

Güncelleme: 10.06.2024 16:25

Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koç, Aziz Yıldırım ile girdiği seçim yarışını kazarak sarı-lacivertli kulüpte 3. kez başkanlık koltuğuna oturdu. Seçim günü Ülker Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda yaşananları Ekol TV Spor Muhabiri Sezgin Gelmez anlattı.

"ÇOK YOĞUN BİR TEMPO VARDI"

Gelmez: "Cumartesi günü havada çok sıcaktı ortamda çok sıcaktı. Cumartesi günü başka bir olay daha yaşandı. Divan oymasında Ali Koç başka bir adayı Aziz Yıldırım ise başka bir adayı destekliyordu. Başkanlık divanını Ali Koç'un adayı Vefa Küçük kazandı. Kıyamet aslında burada koptu. Kimin el kaldırdığı belli olmuyordu. Şikayetler yapıldı ama kabul edilmedi. Aziz Yıldırım bundan sonra alanı protesto edip yarın oy kullanmaya geleceğim dedi." dedi.

"ALİ KOÇ SEÇİMDE FENALAŞTI"

Seçim günü Ali Koç'un fenalaştığını anlatan Gelmez o yaşananları böyle dile getirdi. "Pazar günü de inanılmaz bir sıcak hava vardı. Abartmıyorum Ali Koç ve Aziz Yıldırım en az 5 bin kişiyle fotoğraf çektirmiştir. Çok yoğun tempo vardı. Buna ben şahit oldum. Sıcak havalardan dolayı Ali Koç fenalaşır gibi oldu. Hemen gölge bir yere aldılar. 2-3 dakika dinlenebildi. Ali Koç seçim sonrasında yeniden başkan seçildi. Kazanan gerçekten Fenerbahçe oldu." diye ifade etti.

Gözden Kaçmasın