Burçin Terzioğlu Bodrum'da sezonu açtı! Bikinili halleri nefes kesti

Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, geçtiğimiz gün Bodrum Yalıçiftlik'te görüntülendi. Bodrum sezonunu bol bol yüzerek açan oyuncu defalarca denize girip çıktı. 43 yaşındaki Terzioğlu, bikinisiyle düzgün fiziği ve fit haliyle dikkat çekti.

Mehmet Bayar

Oluşturma: 09.06.2024 14:40

Güncelleme: 09.06.2024 14:40

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, başarılı oyunculuğuyla da adından söz ettiriyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Terzioğlu, bu kez bikinili halleriyle gündeme oturdu.

GÜNEŞİN KEYFINI ÇIKARDI

Bodrum'da bir plajda objektiflere yansıyan Terzioğlu, denize girmeden önce güneş yağı sürerek hazırlık yaptı. Arkadaşıyla bir süre sohbet eden oyuncu, daha sonra şezlonga uzanarak güneşin keyfini çıkardı. Başındaki şapkasıyla yüzünü koruyan Terzioğlu, bir süre sonra denize girdi.

ALTI SAAT PLAJDA KALDI

Suyun soğukluğu karşısında verdiği yüz ifadeleri objektiflere yansıyan oyuncu, denizde bir süre yüzdü. Bu esnada kulağına kaçan suyu çıkarmaya çalıştığı gözlemlenen Terzioğlu, yaklaşık altı saat boyunca plajda kaldı. Denizin ve güneşli havanın tadını doyasıya çıkaran oyuncu, günü sonlandırarak eşyalarını topladı ve plajdan ayrıldı.

Gözden Kaçmasın