Balçiçek ile Söz Sende'de Hakan Bilgin'in Şener Şen ile ilginç anısı

Oyuncu Hakan Bilgin 'Balçiçek ile Söz Sende'de rol aldığı ilk sinema filmi olan Eşkıya’nın galasında Şener Şen ile başından geçen ilginç anısını anlattı.

Halide Tonga

Oluşturma: 19.05.2024 20:02

Güncelleme: 21.05.2024 09:54

Oyuncu Hakan Bilgin 'Balçiçek ile Söz Sende' programına katıldı. Bilgin, Eşkıya filminin galasında Şener Şen ile başından geçen ilginç olayı şöyle anlattı:

"Eşkıya filmi ile ilgili Selim Erdoğan aradı. "Polis sahnesi var oynar mısın?" dedi. Şener Şen'i finalde öldüren ekibin başında duran ve megafonla polis, "Dur kaçma, dur kaçma" diye bağıran polis rolü. Çok kısa bir rolüm vardı. Ama set acayip bir yer. Galamı var, filmi izleyeceğiz.

"TUVALETTE ŞENER ŞEN'İ GÖRÜNCE KAÇTIM"

Galada birinci bölümü rahatça izledim. Zaten final sahnesindeydim. Çok özür dilerim arada tuvaletim geldi. Tuvalete gittim, pisuara yanaştım. Yanıma Şener Şen geldi. Ben de fermuarımı çektim ve kaçtım. Şener Şen'in yanında tuvaletimi yapabilmek gibi bir hakkım olduğuna inanmıyordum. Sonra ikinci perdeyi sıkışa sıkışa izledim.

"15 SENE SONRA YİNE KARŞILAŞTIK"

Aradan 10-15 sene geçmiştir. Caddebostan Kültür Merkezi'nde bir kitap almaya gitti, çıktım. Tuvalete gireyim dedim, Şener Şen karşımda. Şener Hoca'ya dedim ki, "Böyle bir şey geçti başımdan. Size anlatmak zorundayım. 15 sene sonra tekrar tuvalette karşıma çıktığınız için bunu bilmeniz lazım diye düşündüm." Hoca da büyük bir soğukkanlılıkla hikayeyi dinledi ve gülümsedi. Sonra dedi ki, "E artık travman geçmiştir diye düşünüyorum" dedi."Evet artık geçti" dedim. Güldük. Sonra o çıktı, ben de rahat rahat tuvalete girdim.

Gözden Kaçmasın