Ahu Tuğba'nın son durumu hakkında endişelendiren açıklama

Yeşilçam'ın ünlü oyuncu Ahu Tuğba geçtiğimiz haftalarda ABD'de bir trafik kazası geçirmişti. Ahu Tuğba'nın taburcu olduktan sonra son durumu öğrenildi. Tuğba, yemek yiyemez durumda olduğunu ve mamayla beslendiğini söyledi.

Hakan Mutlu

Oluşturma: 17.05.2024 06:37

Güncelleme: 21.05.2024 09:56

ABD'nin Los Angeles şehrinde üç hafta önce geçirdiği trafik kazası sonrası kaburgaları kırılan ve günlerdir de yoğun bakımda olan Ahu Tuğba yoğun bakımdan çıkarak taburcu oldu.

GÜNLERCE YOĞUN BAKIMDA TUTULDU

Uzunca bir süredir Amerika'da kızıyla beraber gözlerden uzak yaşayan Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Ahu Tuğba, geçtiğimiz haftalarda Los Angeles'da ağır bir trafik kazası geçirmişti. Kazanın ardından kaburgalarının kırıldığı belirtilen ve Katolik Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındığı öğrenilen ünlü isim, günlerdir yoğun bakımda tutuluyordu.

MAMA İLE BESLENİYOR

Ahu Tuğba'nın yoğun bakımdan çıkarıldığı ve taburcu olduğu öğrenildi. Evinde tedavi göreceği ve 15 gün sonra fizik tedaviye başlayacağı öğrenilen Tuğba, magazinsortie.com'dan Olcay Ünal Sert'e konuştu. Hala şokta olduğunu ve elini bile kaldıramadığını belirten Tuğba, "İlaçlar ağır geliyor. Yemek yiyemiyorum, mamayla besleniyorum." dedi.

Gözden Kaçmasın